Kvalitné a cenovo dostupné murárske a stavebné práce pre váš dom či byt

Potrebujete kvalitných murárov, ktorí vám pomôžu s vašimi stavebnými projektmi? Nechajte nás sa o to všetko postarať .

Rekonštrukcie bytov

Pri rekonštrukcii bytov sa zameriavame na to, aby sme vždy dodržiavali najvyššie štandardy kvality.

Rekonštrukcie domov

Ak premýšľate o tom, že by ste svoj dom chceli zrenovovať alebo zmodernizovať, ste na správnom mieste.

Fasády

Výber vhodnej fasády a jej realizácia sú veľmi dôležité pre kvalitnú ochranu a estetický vzhľad vašej budovy.

Injektážna izolácia

Injektážna izolácia prináša množstvo výhod, ktoré vám pomôžu chrániť váš dom pred nepriaznivými vplyvmi a zvýšiť jeho energetickú efektívnosť.

Zámková dlažba

Zámková dlažba je skvelou voľbou pre vytvorenie pekného a trvanlivého povrchu na Vašom dvore, chodníku alebo parkovisku.

Murované ploty z klasickych kvádrov

Tento typ plotu je tradičný a často používaný pre svoju estetickú hodnotu a schopnosť odolávať poveternostným vplyvom.

Sme malá partia skúsených murárov so zameraním na murárske a stavebné práce, ako je stavba a rekonštrukcia rodinných domov a bytov. Aj keď sa zameriavame hlavne na menšie projekty, sme hrdí na našu schopnosť venovať maximálnu pozornosť každému detailu, aby naše murárske a stavebné práce vždy dosahovali najvyššie štandardy kvality.

Názory našich zákazníkov: murárske a stavebné práce, ktoré zanechávajú dojem

Miroslava
Miroslava
Zobraziť viac
Pán Kalay a jeho tím odviedli kus práce počas celého procesu rekonštrukcie nášho bytu a veľmi si vážim ich profesionalitu a úsilie, ktoré vložili do tohto projektu.
Matej
Matej
Zobraziť viac
Boli sme prekvapení, ako rýchlo a bezproblémovo sa vykonávala rekonštrukcia našej fasády. Tím murárov bol veľmi zručný a dokázal prispôsobiť sa všetkým našim požiadavkám.
Marek
Marek
Zobraziť viac
Sme nadmieru spokojní s výsledkom. Rekonštrukcia prebehla bezproblémovo a včas, pričom cena bola veľmi priaznivá v porovnaní s inými ponukami na trhu. Ďakujeme Vám za vynikajúcu prácu a tešíme sa na budúcu spoluprácu.
Predošlé
Ďalšie

Prečo nechávať murárske a stavebné práce na odborníkoch

„Komplexná Renovácia Balkónov: Od Podlahy po Zábradlia“ odkrýva široké spektrum služieb, ktoré sú nevyhnutné pre úplnú obnovu balkónov. Zahŕňa opravu alebo výmenu poškodených podlahových krytín ako dlaždice a betón, čo je kľúčové pre estetický vzhľad a dlhodobú funkčnosť balkóna. Taktiež sa venuje sanácii betónových povrchov, čím sa eliminujú trhliny a zabezpečuje rovný, bezpečný povrch.

Nechávanie murárskej práce odborníkom prináša množstvo výhod a zaručuje vám kvalitu, bezpečnosť a spoľahlivosť pri realizácii vášho stavebného projektu. Je to investícia, ktorá sa vypláca a zaručuje, že váš dom alebo stavba bude pevná, trvanlivá a esteticky príťažlivá. Preto sa odhodlať pre profesionálnych murárov je rozumným rozhodnutím pre každého, kto si cení kvalitu a úspešné dokončenie svojej stavby.

Sme tu pre vás, aby sme vám poskytli kvalitné murárske a stavebné práce za prijateľné ceny. Zákazníkov nikdy nezávadzame a snažíme sa vždy maximálne vyhovieť a samozrejme v tejto rýchlej dobe aj čo najviac celkový proces zjednodušiť. Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií a dohodnutie termínu obhliadky.

Často kladené otázky - FAQ

Ako dlho ste v obore murárskych prác a aké skúsenosti máte?

Sme v obore murárskych prác už viac ako 25 rokov a máme bohaté skúsenosti v tejto oblasti. Počas našej dlhej existencie sme realizovali množstvo projektov, vrátane rekonštrukcií bytov, bytových jadier a kupeľňí.

Ako môžem získať cenovú ponuku na svoj projekt?

Pre získanie cenovej ponuky ohľadom rekonštrukcií bytov, bytových jadier, kupeľňí kuchýň nás môžete kontaktovať
prostredníctvom kontaktného formulára na našej webstránke, e-mailom alebo
telefonicky.

Aké typy murárskych-stavebných prác ponúkate?

Ponúkame rôzne typy murárskych prác, tu je zoznam všetkých:

  • Rekonštrukcie rodinných domov, bytov, kúpelne, kuchýň: Fasády, Omietky, Murované ploty z klasických kvádrov, Murované ploty z pálených tehál (cena závisí od hrúbky tehál a muriva), Montáž okien, Montáž dverí a zárubní, Stavba priečok, Založenie hrubej stavby podľa plánov, Montáž sadrokartónu, Montáž betónových/panelových plotov, Betónové schody (klasické), Stavba garáží na mieru, Betónové potery, Injektážna izolácia, Šalovanie, Zámková dlažba.
  • Rekonštrukcie rodinných domov, bytov, kúpelne, kuchýň, Výmena okien, Výmena dverí a zárubní, Malovanie stien, Montáž sadrokartónu, Inštalácia laminátových podláh, Stavba nových priečok, Rekonštrukcia kuchyne (montáž kuchynskej linky), Rekonštrukcia kúpeľne (inštalácia sprchového kúta, vane, umývadla, toalety), Parkety a podlahy, Rekonštrukcia balkónov a terás, Vnútorné omietky, Montáž sadrokartónu, Oprava a údržba klenbových stropov a klenieb, Rekonštrukcia a oprava podpivničenia, Stavba a oprava oporných múrov, Obklady a dlažby v kúpeľniach, kuchyniach a ostatných priestoroch.
V akých lokalitách poskytujeme naše služby?

Službu rekonštrukcií bytov, bytových jadier a kupeľňí. ponúkame pre klientov z okresov Malacky, Senica, Skalica, ako aj z okresov v okolí Bratislavy a širšom okolí – Bratislava I-V, Pezinok, Senec, Stupava, Dunajská Streda, Galanta, Trnava, Piešťany a Hlohovec.

Borinka, Gajary, Jablonové, Jakubov, Kostolište, Kuchyňa, Láb, Lozorno, Malé Leváre, Marianka, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Plavecký Štvrtok, Rohožník, Sološnica, Studienka, Suchohrad, Veľké Leváre, Vysoká pri Morave, Záhorie, Záhorská Ves, Závod, Zohor, Bílkove Humence, Borský Mikuláš, Borský Svätý Jur, Cerová, Čáry, Častkov, Dojč, Hlboké Hradište pod Vrátnom, Jablonica, Koválov, Kuklov, Kúty, Lakšárska Nová Ves, Moravský Svätý Ján, Osuské, Plavecký Peter, Podbranč, Prietrž, Prievaly, Rohov, Rovensko, Rybky, Sekule, Smolinské, Smrdáky, Sobotište, Šajdíkove Humence, Štefanov, Šaštín-Stráže, Gabčíkovo, Šamorín, Veľký Meder, Sereď, Sládkovičovo, Bojničky, Červeník, Dolné Otrokovce, Dolné Trhovište, Dolné Zelenice, Dvorníky, Horné Otrokovce, Horné Trhovište, Horné Zelenice, Jalšové, Kľačany, Koplotovce, Madunice, Merašice, Pastuchov, Ratkovce, Sasinkovo, Siladice, Tekolďany, Tepličky, Trakovice, Žlkovce, Leopoldov, Banka, Bašovce, Borovce, Dolný Lopašov, Drahovce, Dubovany, Ducové, Hubina, Chtelnica, Kočín-Lančár, Krakovany, Moravany nad Váhom, Nižná Ostrov, Pečeňady, Prašník, Rakovice, Ratnovce, Sokolovce, Šípkové, Šterusy, Trebatice, Veľké Kostoľany, Veľké Orvište, Veselé, Vrbové, Brodské, Dubovce, Chropov, Kátov, Kopčany, Koválovec, Letničie, Lopašov, Mokrý Háj, Oreské, Petrova Ves, Popudinské Močidľany, Prietržka, Radimov, Radošovce, Trnovec, Unín, Vrádište, Gbely, Holíč, Biely Kostol, Bíňovce, Bohdanovce nad Trnavou, Boleráz, Borová, Brestovany, Bučany, Buková, Cífer, Dechtice, Dlhá Dobrá Voda, Dolná Krupá, Dolné Dubové, Dolné Lovčice, Dolné Orešany, Horná Krupá, Horné Dubové, Horné Orešany, Hrnčiarovce nad Parnou, Jaslovské Bohunice, Kátlovce, Košolná, Križovany nad Dudváhom, Lošonec, Majcichov, Malženice, Naháč, Opoj, Pavlice, Radošovce, Ružindol, Slovenská Nová Ves, Smolenice, Suchá nad Parnou, Šelpice, Špačince, Šúrovce, Trstín, Vlčkovce, Voderady, Zavar, Zeleneč, Zvončín, Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Limbach, Píla, Slovenský Grob, Šenkvice, Štefanová, Viničné, Vinosady, Vištuk, Modra, Svätý Jur, Bernolákovo, Blatné, Boldog, Čataj, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Chorvátsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Rovinka, Tomášov, Tureň, Veľký Biel, Vlky, Zálesie.