Murované ploty z klasických kvádrov DT-tvárnic Malacky

S plotmi od nás získate nielen funkčné ohradenie, ale aj krásny prvok, ktorý bude zdobiť vaše okolie.

Ak hľadáte pekné, trvanlivé a odolné riešenie pre váš domov, murovaný plot z klasických kvádrov DT je skvelou voľbou. Tento typ plotu je tradičný a často používaný pre svoju estetickú hodnotu a schopnosť odolávať poveternostným vplyvom.

Murované ploty z klasických kvádrov DT-tvárnic Malacky majú množstvo výhod:

Snažíme sa vždy prispôsobiť sa požiadavkám a predstavám našich zákazníkov, a preto vám radi poskytneme odborné poradenstvo a pomôžeme vám s výberom najvhodnejšieho riešenia pre váš dom.

  • Trvanlivosť a odolnosť: Kvádre sú známe svojou pevnosťou a stabilitou, čo zabezpečuje dlhú životnosť a odolnosť murovaných plotov. Sú odolné voči poveternostným vplyvom, mechanickému zaťaženiu a opotrebeniu
  • Bezpečnosť a súkromie: Vďaka pevnej konštrukcii kvádrov poskytujú murované ploty vysokú úroveň bezpečnosti a ochranu vášho pozemku. Zároveň zabezpečujú súkromie a oddelenie od okolia.
  • Estetický vzhľad: Murované ploty z klasických kvádrov majú pôsobivý vzhľad, ktorý pridáva okolitému prostrediu eleganciu a krásu.
  • Minimálna údržba: Kvádrové ploty vyžadujú len minimálnu údržbu, čo vám ušetrí čas a námahu pri ich starostlivosti.
  • Výber možností: S murovanými plotmi z kvádrov máte na výber rôzne možnosti vzhľadu a štýlu, čo vám umožňuje prispôsobiť plot vašim preferenciám a požiadavkám.

Postup prác pri pri murovaní plotov z klasických kvádrov

Konzultácia a plánovanie:

-Na začiatku spolupráce sa uskutoční konzultácia, kde si vypočujeme vaše predstavy a požiadavky na plot. Spoločne navrhneme vhodné riešenie, zohľadňujúce veľkosť a tvar pozemku, vaše estetické preferencie a potreby.

1

Návrh a výber kvádrov:

-Na základe konzultácie vám predložíme návrh plotu a pomôžeme vám s výberom vhodných kvádrov, ktoré budú spĺňať vaše požiadavky na kvalitu, trvanlivosť a vzhľad. Sme tu, aby sme vám poskytli odborné poradenstvo a pomohli vám s výberom najlepšej možnosti.

2

Príprava miesta:

-Začína sa vyčistením a vymedzením miesta, kde bude plot stáť. Následne sa zabezpečuje príprava základových konštrukcií, ktoré budú poskytovať stabilitu a pevnosť plotu.

3

Inštalácia nosnej konštrukcie:

-Po príprave základov sa začína inštalácia nosnej konštrukcie, ktorá bude držať kvádre plotu. Nosná konštrukcia môže pozostávať z betónových stĺpikov alebo oceľových profilov, ktoré sa budú používať ako oporné body.

4

Murovanie plotu:

-Nasleduje samotné murovanie plotu z kvádrov. Kvádre sa kladú na nosnú konštrukciu a zariaďuje sa tak, aby vytvorili pevný a rovnomerný plot. Dodržiava sa správna úprava a zarovnanie kvádrov

5

Dokončenie a úpravy:

-Po dokončení murovania plotu sa vykonajú potrebné úpravy a dokončovacie práce. Môže sa pridať omietka, ktorá dodá estetický vzhľad, a vykonajú sa prípadné dodatočné úpravy kvádrov alebo opravy, ak je to potrebné.

6

Často kladené otázky - FAQ

Ako dlho ste v obore murárskych prác a aké skúsenosti máte?

Sme v obore murárskych prác už viac ako 25 rokov a máme bohaté skúsenosti v tejto oblasti. Počas našej dlhej existencie sme realizovali množstvo projektov, vrátane rekonštrukcií bytov, bytových jadier a kupeľňí.

Ako môžem získať cenovú ponuku na svoj projekt?

Pre získanie cenovej ponuky ohľadom murovaných plotov z klasických kvádrov v okrese Malacky nás môžete kontaktovať
prostredníctvom kontaktného formulára na našej webstránke, e-mailom alebo
telefonicky.

Aké typy murárskych-stavebných prác ponúkate?

Ponúkame rôzne typy murárskych prác, tu je zoznam všetkých:

  • Rekonštrukcie rodinných domov, bytov, kúpelne, kuchýň: Fasády, Omietky, Murované ploty z klasických kvádrov, Murované ploty z pálených tehál (cena závisí od hrúbky tehál a muriva), Montáž okien, Montáž dverí a zárubní, Stavba priečok, Založenie hrubej stavby podľa plánov, Montáž sadrokartónu, Montáž betónových/panelových plotov, Betónové schody (klasické), Stavba garáží na mieru, Betónové potery, Injektážna izolácia, Šalovanie, Zámková dlažba.
  • Rekonštrukcie rodinných domov, bytov, kúpelne, kuchýň, Výmena okien, Výmena dverí a zárubní, Malovanie stien, Montáž sadrokartónu, Inštalácia laminátových podláh, Stavba nových priečok, Rekonštrukcia kuchyne (montáž kuchynskej linky), Rekonštrukcia kúpeľne (inštalácia sprchového kúta, vane, umývadla, toalety), Parkety a podlahy, Rekonštrukcia balkónov a terás, Vnútorné omietky, Montáž sadrokartónu, Oprava a údržba klenbových stropov a klenieb, Rekonštrukcia a oprava podpivničenia, Stavba a oprava oporných múrov, Obklady a dlažby v kúpeľniach, kuchyniach a ostatných priestoroch.
V akých lokalitách poskytujeme naše služby?

Službu murované ploty z klasických kvádrov ponúkame pre klientov z okresov Malacky, Senica, Skalica, ako aj z okresov v okolí Bratislavy a širšom okolí – Bratislava I-V, Pezinok, Senec, Stupava, Dunajská Streda, Galanta, Trnava, Piešťany a Hlohovec.

Borinka, Gajary, Jablonové, Jakubov, Kostolište, Kuchyňa, Láb, Lozorno, Malé Leváre, Marianka, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Plavecký Štvrtok, Rohožník, Sološnica, Studienka, Suchohrad, Veľké Leváre, Vysoká pri Morave, Záhorie, Záhorská Ves, Závod, Zohor, Bílkove Humence, Borský Mikuláš, Borský Svätý Jur, Cerová, Čáry, Častkov, Dojč, Hlboké Hradište pod Vrátnom, Jablonica, Koválov, Kuklov, Kúty, Lakšárska Nová Ves, Moravský Svätý Ján, Osuské, Plavecký Peter, Podbranč, Prietrž, Prievaly, Rohov, Rovensko, Rybky, Sekule, Smolinské, Smrdáky, Sobotište, Šajdíkove Humence, Štefanov, Šaštín-Stráže, Gabčíkovo, Šamorín, Veľký Meder, Sereď, Sládkovičovo, Bojničky, Červeník, Dolné Otrokovce, Dolné Trhovište, Dolné Zelenice, Dvorníky, Horné Otrokovce, Horné Trhovište, Horné Zelenice, Jalšové, Kľačany, Koplotovce, Madunice, Merašice, Pastuchov, Ratkovce, Sasinkovo, Siladice, Tekolďany, Tepličky, Trakovice, Žlkovce, Leopoldov, Banka, Bašovce, Borovce, Dolný Lopašov, Drahovce, Dubovany, Ducové, Hubina, Chtelnica, Kočín-Lančár, Krakovany, Moravany nad Váhom, Nižná Ostrov, Pečeňady, Prašník, Rakovice, Ratnovce, Sokolovce, Šípkové, Šterusy, Trebatice, Veľké Kostoľany, Veľké Orvište, Veselé, Vrbové, Brodské, Dubovce, Chropov, Kátov, Kopčany, Koválovec, Letničie, Lopašov, Mokrý Háj, Oreské, Petrova Ves, Popudinské Močidľany, Prietržka, Radimov, Radošovce, Trnovec, Unín, Vrádište, Gbely, Holíč, Biely Kostol, Bíňovce, Bohdanovce nad Trnavou, Boleráz, Borová, Brestovany, Bučany, Buková, Cífer, Dechtice, Dlhá Dobrá Voda, Dolná Krupá, Dolné Dubové, Dolné Lovčice, Dolné Orešany, Horná Krupá, Horné Dubové, Horné Orešany, Hrnčiarovce nad Parnou, Jaslovské Bohunice, Kátlovce, Košolná, Križovany nad Dudváhom, Lošonec, Majcichov, Malženice, Naháč, Opoj, Pavlice, Radošovce, Ružindol, Slovenská Nová Ves, Smolenice, Suchá nad Parnou, Šelpice, Špačince, Šúrovce, Trstín, Vlčkovce, Voderady, Zavar, Zeleneč, Zvončín, Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Limbach, Píla, Slovenský Grob, Šenkvice, Štefanová, Viničné, Vinosady, Vištuk, Modra, Svätý Jur, Bernolákovo, Blatné, Boldog, Čataj, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Chorvátsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Rovinka, Tomášov, Tureň, Veľký Biel, Vlky, Zálesie.