Stavba garáže na mieru

Zaručujeme kvalitnú a presne prispôsobenú stavbu garáže podľa vašich potrieb.

Stavba garáže na mieru sa stávajú stále populárnejšími medzi ľuďmi a to z dobrého dôvodu. Tieto garáže sa vyrábajú s ohľadom na jedinečné požiadavky a potreby každého zákazníka. Jednou z najväčších výhod je možnosť presne prispôsobiť dizajn, veľkosť a funkčnosť garáže podľa individuálnych požiadaviek. To umožňuje maximálne využitie dostupného priestoru a zabezpečuje, že garáž je presne taká, akú si klient predstavuje. Okrem toho sa môže vybrať aj z rôznych materiálov a doplnkov, čo umožňuje estetickú prispôsobiteľnosť a zároveň zabezpečuje vysokú kvalitu a trvanlivosť. Stavba garáže na mieru je teda ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú praktické a šité na mieru riešenie pre svoje vozidlo a zároveň si prajú esteticky príjemný a jedinečný dizajn.

Cena garáže na mieru

Rádi by sme vám ponúkli možnosť individuálneho výberu stavby garáže presne podľa vašich potrieb a predstáv. Naša ponuka začína od 3000 eur a závisí od konkrétnych parametrov vášho projektu. Ako príklad môžme uviesť cenu za garáž s rozmermi 3,1×5,8×2.5m, v takomto by bola cena stanovená na 4200 eur. Tieto ceny zahŕňajú komplexnú výstavbu garáže, vrátane všetkých potrebných prác a materiálov. Radi by sme vám pomohli s realizáciou vášho projektu a vytvorili pre vás perfektnú garáž, ktorá bude spĺňať vaše očakávania.

Stavba garáže na mieru: Prečo by ste mali zvážiť výstavbu

Ak hľadáte možnosti, ako zabezpečiť bezpečné parkovanie svojho vozidla, stavba garáže na mieru môže byť ideálnym riešením. Garáž na mieru je navrhnutá a postavená na základe vašich presných požiadaviek a špecifikácií. To znamená, že môžete mať garáž, ktorá dokonale pasuje k vašim potrebám a predstavám. Okrem toho, že vám poskytuje bezpečné parkovanie, garáž môže slúžiť aj ako úložný priestor na náradie a záhradné náčenie.
stavba garaze na mieru animovana ilustracia min

Krok za krokom: stavba garáže na mieru

Na začiatku navštívime váš pozemok a detailne si vypočujeme vaše predstavy a požiadavky. Na základe toho pripravíme návrh a cenovú ponuku, ktorú vám predstavíme a dohodneme sa na všetkých detailoch. Potom nasleduje samotná výstavba, ktorú riadime a koordinujeme. Naša partia sa postará o všetky potrebné práce, vrátane prípravy terénu, základov, murárskej práce a dokončovacích prác. Pri každom kroku dbáme na kvalitu a precíznosť, aby sme vám odovzdali garáž, ktorá plne vyhovuje vašim očakávaniam. Sme tu, aby sme vám poskytli profesionálny prístup, spoľahlivé služby a dokonalý výsledok. S dôverou nám zverte výstavbu vašej garáže a uvidíte, že spolupráca s nami je jednoduchá a efektívna.

Stavba garáže na mieru - výhody

Jednou z najväčších výhod stavby garáže na mieru je možnosť navrhnúť si garáž presne podľa vašich požiadaviek. Môžete si vybrať materiál, farbu, veľkosť, dvere a okná. To znamená, že vaša garáž perfektne zapadne do vašej domácnosti. Okrem toho, že poskytuje bezpečné parkovanie, garáž na mieru zvyšuje aj hodnotu vašej nehnuteľnosti.

Často kladené otázky - FAQ

Ako dlho ste v obore murárskych prác a aké skúsenosti máte?

Sme v obore murárskych prác už viac ako 25 rokov a máme bohaté skúsenosti v tejto oblasti. Počas našej dlhej existencie sme realizovali množstvo projektov, vrátane rekonštrukcií bytov, bytových jadier a kupeľňí.

Ako môžem získať cenovú ponuku na svoj projekt?

Pre získanie cenovej ponuky ohľadom služby stavba garáže na mieru nás môžete kontaktovať
prostredníctvom kontaktného formulára na našej webstránke, e-mailom alebo
telefonicky.

Aké typy murárskych-stavebných prác ponúkate?

Ponúkame rôzne typy murárskych prác, tu je zoznam všetkých:

  • Rekonštrukcie rodinných domov, bytov, kúpelne, kuchýň: Fasády, Omietky, Murované ploty z klasických kvádrov, Murované ploty z pálených tehál (cena závisí od hrúbky tehál a muriva), Montáž okien, Montáž dverí a zárubní, Stavba priečok, Založenie hrubej stavby podľa plánov, Montáž sadrokartónu, Montáž betónových/panelových plotov, Betónové schody (klasické), Stavba garáží na mieru, Betónové potery, Injektážna izolácia, Šalovanie, Zámková dlažba.
  • Rekonštrukcie rodinných domov, bytov, kúpelne, kuchýň, Výmena okien, Výmena dverí a zárubní, Malovanie stien, Montáž sadrokartónu, Inštalácia laminátových podláh, Stavba nových priečok, Rekonštrukcia kuchyne (montáž kuchynskej linky), Rekonštrukcia kúpeľne (inštalácia sprchového kúta, vane, umývadla, toalety), Parkety a podlahy, Rekonštrukcia balkónov a terás, Vnútorné omietky, Montáž sadrokartónu, Oprava a údržba klenbových stropov a klenieb, Rekonštrukcia a oprava podpivničenia, Stavba a oprava oporných múrov, Obklady a dlažby v kúpeľniach, kuchyniach a ostatných priestoroch.
V akých lokalitách poskytujeme naše služby?

Službu stavba garáže na mieru ponúkame pre klientov z okresov Malacky, Senica, Skalica, ako aj z okresov v okolí Bratislavy a širšom okolí – Bratislava I-V, Pezinok, Senec, Stupava, Dunajská Streda, Galanta, Trnava, Piešťany a Hlohovec.

Borinka, Gajary, Jablonové, Jakubov, Kostolište, Kuchyňa, Láb, Lozorno, Malé Leváre, Marianka, Pernek, Plavecké Podhradie, Plavecký Mikuláš, Plavecký Štvrtok, Rohožník, Sološnica, Studienka, Suchohrad, Veľké Leváre, Vysoká pri Morave, Záhorie, Záhorská Ves, Závod, Zohor, Bílkove Humence, Borský Mikuláš, Borský Svätý Jur, Cerová, Čáry, Častkov, Dojč, Hlboké Hradište pod Vrátnom, Jablonica, Koválov, Kuklov, Kúty, Lakšárska Nová Ves, Moravský Svätý Ján, Osuské, Plavecký Peter, Podbranč, Prietrž, Prievaly, Rohov, Rovensko, Rybky, Sekule, Smolinské, Smrdáky, Sobotište, Šajdíkove Humence, Štefanov, Šaštín-Stráže, Gabčíkovo, Šamorín, Veľký Meder, Sereď, Sládkovičovo, Bojničky, Červeník, Dolné Otrokovce, Dolné Trhovište, Dolné Zelenice, Dvorníky, Horné Otrokovce, Horné Trhovište, Horné Zelenice, Jalšové, Kľačany, Koplotovce, Madunice, Merašice, Pastuchov, Ratkovce, Sasinkovo, Siladice, Tekolďany, Tepličky, Trakovice, Žlkovce, Leopoldov, Banka, Bašovce, Borovce, Dolný Lopašov, Drahovce, Dubovany, Ducové, Hubina, Chtelnica, Kočín-Lančár, Krakovany, Moravany nad Váhom, Nižná Ostrov, Pečeňady, Prašník, Rakovice, Ratnovce, Sokolovce, Šípkové, Šterusy, Trebatice, Veľké Kostoľany, Veľké Orvište, Veselé, Vrbové, Brodské, Dubovce, Chropov, Kátov, Kopčany, Koválovec, Letničie, Lopašov, Mokrý Háj, Oreské, Petrova Ves, Popudinské Močidľany, Prietržka, Radimov, Radošovce, Trnovec, Unín, Vrádište, Gbely, Holíč, Biely Kostol, Bíňovce, Bohdanovce nad Trnavou, Boleráz, Borová, Brestovany, Bučany, Buková, Cífer, Dechtice, Dlhá Dobrá Voda, Dolná Krupá, Dolné Dubové, Dolné Lovčice, Dolné Orešany, Horná Krupá, Horné Dubové, Horné Orešany, Hrnčiarovce nad Parnou, Jaslovské Bohunice, Kátlovce, Košolná, Križovany nad Dudváhom, Lošonec, Majcichov, Malženice, Naháč, Opoj, Pavlice, Radošovce, Ružindol, Slovenská Nová Ves, Smolenice, Suchá nad Parnou, Šelpice, Špačince, Šúrovce, Trstín, Vlčkovce, Voderady, Zavar, Zeleneč, Zvončín, Báhoň, Budmerice, Častá, Doľany, Dubová, Jablonec, Limbach, Píla, Slovenský Grob, Šenkvice, Štefanová, Viničné, Vinosady, Vištuk, Modra, Svätý Jur, Bernolákovo, Blatné, Boldog, Čataj, Dunajská Lužná, Hamuliakovo, Hrubá Borša, Hrubý Šúr, Hurbanova Ves, Chorvátsky Grob, Igram, Ivanka pri Dunaji, Kalinkovo, Kaplna, Kostolná pri Dunaji, Kráľová pri Senci, Malinovo, Miloslavov, Most pri Bratislave, Nová Dedinka, Nový Svet, Reca, Rovinka, Tomášov, Tureň, Veľký Biel, Vlky, Zálesie.